1–4 klasių mokiniai aktyviai įsitraukė į Kauno rajono savivaldybės organizuojamą mokinių dalyvaujamojo biudžeto projektų konkursą. Mūsų mokyklos mokiniai pateikė net 5 projektų paraiškas, o visos jos atitiko konkurso reikalavimus ir buvo patvirtintos tolimesniam etapui. Konkurse dalyvavo šie projektai:
- Aktyvi pertrauka: judėk, išsikrauk, susikaupk;
- Iš klasės – į kiemą – Ringaudų pradinės mokyklos lauko veiklų papildymas;
- Pertraukų sala;
- Iš chaoso į tvarką: išmani sporto inventoriaus sistema;
- Lego kūrybinė erdvė.
Gegužės 7 dieną projektų komandos pristatė savo idėjas bendruomenei. Mokiniai kūrybiškai ir atsakingai pristatė siūlomus projektus, argumentavo jų naudą mokyklos bendruomenei.
Po projektų pristatymų vyko slaptas balsavimas, kurio metu buvo išrinkta nugalėtoja komanda. Džiaugiamės mokinių iniciatyvumu, kūrybiškumu ir aktyviu dalyvavimu kuriant patrauklesnę mokyklos aplinką. Suskaičiavus balsus, daugiausiai palaikymo sulaukė projektas “Iš klases – į kiemą – Ringaudų pradinės mokyklos lauko veiklų papildymas”.
- Aktyvi pertrauka: judėk, išsikrauk, susikaupk; surinko 94 balsus
- Iš klasės – į kiemą – Ringaudų pradinės mokyklos lauko veiklų papildymas; surinko 148 balsus
- Pertraukų sala; surinko 139 balsus
- Iš chaoso į tvarką: išmani sporto inventoriaus sistema; surinko 101 balsą
- Lego kūrybinė erdvė; surinko 132 balsus
Sveikiname laimėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems už puikias idėjas bei bendruomeniškumą!