Kauno miesto šventė VAIKŲ VELYKĖLĖS!

2026 m. balandžio 12 d. šalia Kauno pilies vyko tradicinė Kauno miesto šventė VAIKŲ VELYKĖLĖS! Džiaugiamės, kad renginyje dalyvavo ir 3 d klasės mokinys Vakaris Geištoraitis, kuris žemaičių tarme deklamavo eilėraštį „Pavasarė baimės”.
Kategorijos