Laba diena, gerbiami tėveliai,

Informuojame, kad Kauno rajono savivaldybės tarybos 2019 m. rugsėjo 26 d. sprendimu Nr. TS-325 patvirtintas Ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros paslaugos namuose arba nuomojamose patalpose pagal „Šeimos darželio“ modelį tvarkos aprašas, kuris bus įgyvendinamas Akademijos, Domeikavos, Garliavos, Garliavos apylinkių, Ringaudų, Užliedžių, Samylų seniūnijose.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų priežiūros paslauga namuose arba nuomojamose patalpose pagal „Šeimos darželio“ modelį – priežiūros paslaugų teikimas namuose arba nuomojamose patalpose ikimokyklinio amžiaus vaikams, gyvenantiems Kauno rajono savivaldybės teritorijoje, kurie nepatenka į Savivaldybės švietimo įstaigose įsteigtas ikimokyklinio ugdymo grupes ir nelanko nevalstybinių švietimo įstaigų.

Vaikų priežiūros paslaugos teikimo tikslas – didinti vaikų priežiūros paslaugų prieinamumą šeimoms, auginančioms ikimokyklinio amžiaus vaikus, ir suteikti tėvams galimybę derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus, dalyvauti darbo rinkoje ir pasirūpinti šeimos materialine gerove.

Detali informacija: nuoroda