APIE MUS

         1996 m. rugpjūčio 1 d. įsteigta Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla yra biudžetinė įstaiga. Savininko teises ir pareigas įgyvendinanti institucija  - Kauno rajono savivaldybės taryba. 2011 m. mokykla buvo renovuota. Pradėtos teikti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo paslaugos.

        Kauno r. Ringaudų pradinė mokykla įsikūrusi Kauno rajone, 8 km į vakarus nuo Kauno miesto, kairiajame Nemuno krante, botaninio zoologinio Kamšos draustinio teritorijoje. Ji priklauso Ringaudų seniūnijai. Už 1,5 km  nuo mokyklos – miško pakraštyje, Obelynėje – žymaus gamtininko Tado Ivanausko sodyba ir Obelynės parkas. Važiuojant  Šakių – Kauno plentu, maždaug 1 km atstumu nuo mokyklos įsikūrusi Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija.

          2018 m. rugsėjo 1 d. sukomplektuota 18 komplektų: 13 – pradinių klasių, 2 – priešmokyklinės grupės ir 3 – ikimokyklinio amžiaus vaikų grupės. Mokykloje mokosi 314 mokinių, ikimokyklinėse ir priešmokyklinėse grupėse ugdomi 94 vaikai.

Mokyklos adresas: Gėlių g.2, Ringaudų k., Kauno r. LT-53338

Įmonės kodas:195092882

Tel./faksas: (8 37) 563144

El. paštasŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

KAIP ATVYKTI Į MOKYKLĄ

Autobusu, maršrutas Nr. 32

Maršrutiniu taksi, maršrutas Nr. 56

Priemiestiniu autobusu, maršrutas Nr. 180

 

ATRIBUTIKA

Vėliava

  b_160_110_16777215_00_images_veliava.jpg

Uniforma

b_160_110_16777215_00_images_UNIFORMOS_NUOTRAUKA.jpg

 Himnas

Darbštūs esam, nors maži, mokykloj tvarka puiki.
Ar žinai kur ji yra, ta geriausia mokykla?
Priedainis
Ringaudų pradinė čia, mokykla mums kaip mama,
Mokytojai nepikti ir visi vaikai geri. (2 k.)

Raides skaitome a - ū, žinom kiek bus du kart du.
Daug eilėraščių dainų aš išmokt tikrai žadu.

Priedainis
Čia pradinė Ringaudų, mokytis joje šaunu!
Mes geriausi mokiniai jums dainuojame smagiai! Ei!
Muzika ir žodžiai  Arūno Genio

MOKYKLOS KULTŪROS NORMOS

VIENINGI TIKSLAI – „ Mes žinome kur einame.“
   ATSAKOMYBĖ UŽ REZULTATUS – „ Mes privalome pasiekti tikslą.“
      KOLEGIALUMAS – „ Tai mūsų bendras reikalas.“
         PASTOVUS TOBULĖJIMAS – „Mes galime gerinti savo darbą.“
            VISUOTINIS MOKYMASIS – „Mokymas turi būti prieinamas visiems.“
                RIZIKA – „Mes mokomės išbandyti naujoves.“
                  PALAIKYMAS – „Visada kas nors yra, kas galėtų padėti.“
                     ABIPUSĖ PAGARBA – „Kiekvienas turi ką pasiūlyti.“
                        ATVIRUMAS – „Mes galime aptarinėti, svarstyti skirtingus požiūrius.“
                            DŽIAUGSMAS – „Mes patinkame patys sau.“

EDUKACINIAI PARTNERIAI          

        Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija;  Kauno r. Noreikiškių vaikų lopšelis darželis  „Ąžuolėlis“; Ringaudų laisvalaikio salė; Ringaudų seniūnija; Ringaudų biblioteka; Draudimo bendrovė "PZU Lietuva"; UAB "Timėjas“; Kauno r.  Kultūros, švietimo ir sporto skyrius; Kauno r. švietimo centras; Lietuvos Zoologijos sodas; Tabariškių bažnyčia; VĮ „Tornado“; VĮ „Vaiko labui“; VŠĮ „Paramos vaikams centras“; Vaikų ir jaunimo futbolo mokykla „Ąžuolas“; Kauno r. Dziudo ir jojimo sporto mokykla; UAB ‚Danplastas“; Lietuvos edukologijos universitetas.

VIZIJA

           Institucija, ugdanti pilnavertį, atsakingą besikeičiančios visuomenės narį, įgijusį dorinės, socialinės brandos pradmenis, kultūros pagrindus, elementarų raštingumą, norintį ir gebantį nuolat mokytis ir tobulėti.

MISIJA

           Padėti ikimokyklinio ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikui prasmingai gyventi čia ir dabar ugdantis dorinės, kultūrinės, socialinės brandos, sveikos gyvensenos pagrindus, įgyti elementarų raštingumą, padėti jam pasirengti tęsti mokymąsi pagrindinio ugdymo pakopoje.
         

FILOSOFIJA

         „Visur, kur galima gyventi, gyventi galima gerai.“